Setra ģenerālpārstāvis SIA M.E.LAT-LUX ir saņēmis Mercedes-Benz zīmola autobusu pārdošanas tiesības Latvijā un Lietuvā.

Sākums  /  Jaunumi  /  Setra ģenerālpārstāvis SIA M.E.LAT-LUX ir saņēmis Mercedes-Benz zīmola autobusu pārdošanas tiesības Latvijā un Lietuvā.

Paplašinot sadarbību ar EvoBus, Setra ģenerālpārstāvis SIA M.E.LAT-LUX ir saņēmis Mercedes-Benz zīmola autobusu pārdošanas tiesības Latvijā un Lietuvā.

Lai vēl vairāk nostiprinātu autobusu tirdzniecības organizāciju Latvijā un Lietuvā, koncerns Daimler ar 2018. gada 1. aprīli piešķīris Mercedes-Benz markas autobusu pārdošanas tiesības esošajam Setra ģenerālpārstāvim SIA M.E.LAT-LUX. Tādējādi M.E.LAT-LUX palielina iespējas apmierināt autobusu pasažieru pārvadātāju prasības gan produktu, gan pēcpārdošanas pakalpojumu jomā, izmantojot savu izplatītāju tīklu Lietuvā un Latvijā.

Pēc Daimlera autobusu mārketinga, pārdošanas un klientu apkalpošanas vadītāja Ulricha Basterta domām, tā mērķis ir uzlabot tirgus aptveramību un nostiprināt savu pozīciju, lai labāk apkalpotu pārvadātājus Latvijā un Lietuvā. Šīs pārmaiņas ļaus abu valstu tirgū palielināt gan Setra, gan Mercedes-Benz zīmolu klātbūtni.

Setra autobusi ir guvuši uzticību pārvadātāju vidū. Setra ražotāji ar senajām tradīcijām vairāk kā 65 gadus ir izstrādājuši ekskluzīvus tūristu un starppilsētu autobusus. TopClass, ComfortClass un MultiClass autobusi galvenokārt ir izgatavoti Neu Ulmē, Vācijā. Kā uzticams partneris, Setra piedāvā klientiem virkni individuālu risinājumu, kas apmierina pat visprasīgākās vajadzības.

Mercedes-Benz piedāvā plašu pilsētas, starppilsētu, tūrisma, kā arī mikroautobusu un šasiju klāstu. Produkti ir pilnveidoti un piedāvā Mercedes-Benz kvalitāti, uzticamību un drošību. Izmantojot mūsu transportlīdzekļus un to vispārējo rentabilitāti, mēs piedāvājam saviem klientiem vislabākos priekšnoteikumus veiksmīgai uzņēmējdarbībai un atbildībai pret cilvēci un vidi.

Pirmo autobusu Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD no SIA M.E.LAT-LUX iegādājies AS Talsu Autotransports. Svinīgos apstākļos Talsu pasažieru pārvadātāji atzinīgi novērtēja un pieņēma jauno autobusu.

Bildes