No 15. – 17. aprīlim starptautiskajā izstāžu kompleksā Ķīpsala notika gadskārtējā starptautiskā autoindustrijas izstāde TRANSPORTA TEHNIKA 2016

Sākums  /  Jaunumi  /  No 15. – 17. aprīlim starptautiskajā izstāžu kompleksā Ķīpsala notika gadskārtējā starptautiskā autoindustrijas izstāde TRANSPORTA TEHNIKA 2016

          No 15. – 17. aprīlim starptautiskajā izstāžu kompleksā Ķīpsala notika gadskārtējā starptautiskā autoindustrijas izstāde TRANSPORTA TEHNIKA 2016.

          Autobusu SETRA  ģenerālpārstāvis Baltijas valstīs uzņēmums SIA “M.E.LAT-LUX” iepazīstināja izstādes apmeklētājus ar jauno 500. sērijas ComfortClass autobusu S 511 HD. Komfortablais autobuss paredzēts starppilsētu un tūrisma pasažieru pārvadājumiem. Jaunā Setra aprīkota ar EURO 6  MB dzinēju OM 470, kura jauda ir 290 kW/394 ZS, PowerShift ātrumkārbu MB GO 250-8 MPS un VOITH retarderu SWR. EvoBus rūpnīcas un SIA “M.E.LAT-LUX” pārstāvji atbildēja uz izstādes apmeklētāju jautājumiem un sniedza plašu informāciju par jauno koncerna produkciju, savukārt SIA “SEB līzings” pārstāvis par finansējumu.  

          Pasažieru pārvadātāji varēja veikt arī izmēģinājuma braucienus ar jauno MultiClass autobusu  S 415 UL business, kas paredzēts reģionāliem un starppilsētu maršrutiem.

Bildes