Jēkabpils autobusu parkam jaunas Setras

Sākums  /  Jaunumi  /  Jēkabpils autobusu parkam jaunas Setras

 

          Pēc SIA “Jēkabpils autobusu parks” izvēlētā aprīkojuma autobusu Setra Ģenerālpārstāvniecība Baltijā SIA ”M.E.LAT-LUX” 17. jūlijā piegādāja uzņēmumam divus jaunus starppilsētu autobusus Setra S 416 UL business.

Jaunajos autobusos uzstādīti EURO 6 dzinēji (260 kW jauda) un modernā kalnu bremze –ūdens retarders (WSR). Tā degvielas patēriņš ir aptuveni 25l uz 100 km.

          Pasažieriem  ir 24 stāvvietas un 53 sēdvietas aprīkotas ar drošības jostām, individuālo ventilāciju un lasāmajām lampām. Autobusi ir pielāgoti arī ratiņkrēslā esošu cilvēku pārvadāšanai. Autobusi ir pielāgoti Latvijas klimata apstākļiem - aprīkots ar klimata kontroli, apkures sistēmu, ir ekonomisks un ērts lietošanā. 

          Šie autobusi turpmāk veiks pārvadājumos maršrutā Jēkabpils – Rīga, kā arī Jēkabpils autobusu parka Preiļu filiāles apkalpotajā maršrutā Preiļi-Aglona-Rīga.

          Uz jauno autobusu prezentāciju 22. jūlijā bija ieradies arī autobusu piegādātāja SIA "M.E.LAT-LUX", kas ir SETRA oficiālais pārstāvis Baltijā, valdes loceklis Māris Gailis, Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs, SEB bankas Jēkabpils filiāles vadītājs Kaspars Čanders, kā arī apdrošināšanas kompānijas AAS BALTA Jēkabpils filiāles vadītājs Gvido Liepiņš, kāa rī mediju pārstāvji un citi sadarbības partneri.

 

          Vairāk informācijas: www.radio1.lv

Bildes